Grand Prix KP Koziegłowy 14.11.2014r.

18 listopada 2014

Grand Prix KP Koziegłowy
14.11.2014

Klasa SP I i II (25m)

Dziewczynki

1. Matylda Kościelak 23.99
2. Kaja Paszkiewicz 28.45
3. Gabrysia Chinalska 44.0

Chłopcy
1. Szymon Zieliński 22.4

Kasa SP III i IV (25m)

Chłopcy

1. Mateusz Hildebrand 25.07
2. Mikołaj Wasilewski i Patryk Jankowski 25.62
3. Patryk Paszkiewicz 26.8
4. Mikołaj Stachowiak 28.0
5. Jan Dera 32.7

Klasa SP V i VI (50m)

Dziewczynki

1. Wiktoria Giera 41.8
2. Nicol Pawłowska 41.9
3. Ada Malińska 50.0
4. Karolina Spychacz 51.3
5. Marta Pawlicka 57.5
6. Gabrysia Gajowiecka 1:11

Chłopcy

1. Mikołaj Bąkowski 41.77
2. Dawid Naliński 50.5
3. Adam Pasikowski 49.0
4. Michał Tajsner 1:08

Gimnazjum

Dziewczynki

1. Justyna Nowicka 49.5
2. Maria Roszak 51.17

Chłopcy

1. Jan Kolańczyk 39.5
2. Mikołaj Roszak 41.04
3. Jan Grzebalski 44.88
4. Adrian Zalaszewski 45.0
5. Piotr Nowicki 1:07

Nasi zawodnicy na Termach w Poznaniu!

20 października 2014

W minioną niedzielę (19.10.2014r) Nasi pływacy i rodzice udali się na TERMY MALTAŃSKIE. Oto kilka fotek z tej miłej imprezy.

ZAWODY 10.10.2014 ROKU

13 października 2014

KL I-II (25m)

1. Matylda Kościelak i Szymon Zieliński 21.0
2. Kaja Paszkiewicz 25.0
3. Ania Łuczak 29.0
4. Gabrysia Hinalska i Amelia Wrześniewska 45.0

KL III-IV (25m)

1. Olga Biegała i Ania Klimek 20.5
2. Julia Czerniejewicz 27.0

1. Mateusz Hildebrand 21.16
2. Patryk Paszkiewicz i Mikołaj Wasilewski 21.5
3. Adrian Sobala 23.18
4. Jasiu Dera i Jasiu Wojtylak 25.3

KL V-VI (50m)

1. Karolina Kuflińska 33.37
2. Wiktoria Giera i Nicol Pawłowska 36.37
3. Ada Malińska 43.0
4. Karolina Spachacz i Marta Pawlicka 49.91 (brązowy medal)

1. Patryk Zieliński 29.55
2. Mikołaj Roszak i Mikołaj Bąkowski 34.91
3. Filip Poplewski 39.32
4. Adam Pasikowski 43.5
5. Michał Markiewicz i Stasiu Schlaffke 59.0
6. Tomek Necelman 1:15

GIMNAZJUM

1. Julia Konowałów 30:12
2. Weronika Janyga 33.85
3. Justyna Nowicka 48.0

1. Jasiu Kolańczyk 31.3
2. Łukasz Śliwka 33.5
3. Kuba Kozłowski 43.0

Zawody w Zielonej Górze

30 września 2014

W ubiegłą niedzielę, 28 września, Nasz klub wziął udział w pierwszych w tym sezonie zawodach pływackich w Zielonej Górze. Była to rywalizacja o Puchar prezesa klubu „Korner” i wzięło w niej udział ponad 200 zawodników z różnych klubów.

Nasi pływacy w składzie: Julia Konowałów, Weronika Janyga, Nicol Pawłowska, Wiktoria Giera, Agata Warciarek, Karolina Kuflińska, Filip Bąbała, Antoni Solarski, Krzysztof Tchórzewski i Partyk Zieliński, zaprezentowali się bardzo dobrze, poprawiając rekordy życiowe i osiągając wspaniałe wyniki. I tak na dobry początek należy pochwalić Patryka Zielińskiego, który zajął II miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców 12-letnich oraz Antka Solarskiego, który również zajął II miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców 13-letnich.

Karolina Kuflińska

Antoni Solarski powołany do Kadry Narodowej!

30 września 2014

Miło jest Nam poinformować, iż Antoni Solarski (2001) został powołany do Kadry Narodowej w Pływaniu.  Przyczyniły się do tego wyniki uzyskane podczas Drużynowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w czerwcu 2014 roku w Gorzowie Wielkopolskim.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

14 września 2014

Uwaga zajęcia!

od poniedziałku do piątku w godzinach:
15.55-17.40 Gimnazjum
17.00-18.00 Grupa młodsza
18.00-19.00 Grupa starsza

sobota 8.00-9.00 Gimnazjum
10.00-11.00 grupa młodsza

Borne Sulinowo – spływ kajakowy

22 sierpnia 2014

Borne Sulinowo – dzień IV

20 sierpnia 2014

Dziś pojechaliśmy zwiedzać pola wrzosowe, a wieczorem grupy przedstawiły swoje ukryte umiejętności. Główną atrakcją był tajemniczy GOŚĆ!

Kolejne dni w Bornym mijają…

20 sierpnia 2014

Borne Sulinowo – piknik militarny

20 sierpnia 2014
hhhhhhhhh