FAQ

1. Kto może uczestniczyć w zajęciach?

W zajęciach prowadzonych przez KP Koziegłowy mogą brać udział wszystkie osoby, które są w stanie uczestniczyć w zajęciach na dużym basenie.

2. Na czym polega trening pływacki?

Skupiamy się na zdrowotnych aspektach pływania. Uczymy w szczególności techniki sportowego pływania szukając utalentowanych młodych zawodników w tej dyscyplinie sportu.

3. Do jakiej grupy mam zapisać dziecko?

Zawsze robimy test sprawności specjalnej na basenie. Po określeniu umiejętności kandydata przypisujemy go do grupy z najbardziej odpowiednim poziomem zaawansowania, uwzględniając dni tygodnia, w którym może uczestniczyć w treningach.

4. Jakie formalności są wymagane, aby zapisać dziecko?

By zapisać dziecko na zajęcia, należy wypełnić deklarację członkowską Klubu i załącznik do deklaracji, zaakceptować jego regulamin oraz dokonywać regularnie opłat członkowskich (na konto Klubu: 12 1090 1463 0000 0001 2050 6601).

5. Gdzie znajdę wzory niezbędnych dokumentów?

W zakładce Harmonogramy można znaleźć nie tylko dni tygodnia wraz z podziałem grup na zajęciach treningowych, ale także informacje o płatnościach oraz wzory dokumentów do podpisania.

Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji o treningach i działalności Klubu? Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia przez Klub Pływacki Koziegłowy, NIP: 7773229352, który jest administratorem danych osobowych. Zapoznałem się z informacjami zawartymi w Polityce prywatności