+48 535 496 394 | kontakt@kpkozieglowy.pl

Nasze sukcesy na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci o Puchar KS Warta Poznań

Nasze sukcesy na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci o Puchar KS Warta Poznań

4Kwi

W dniu 01.04.2017 r. odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci o Puchar KS Warta Poznań. Zawody cieszyły się olbrzymią popularnością. Zgłoszonych zostało 575 zawodników z 34 klubów z całej Polski. Mała, ale silna reprezentacja Klubu Pływackiego Koziegłowy zajęła w klasyfikacji medalowej bardzo wysokie, trzecie miejsce – zobacz klasyfikację medalową.

Świetna dyspozycja naszych młodych pływaków, którzy w sobotę zaprezentowali bardzo wysoki poziom przyczyniła się do zdobycia aż 6 medali oraz zajęcia jednego czwartego miejsca. Trzech zawodników cieszyć się mogło ze zdobycia dwóch medali, co zapewniło im znalezienie się na liście multi-medalistów tej imprezy: lista multimedalistów.

Klub Pływacki Koziegłowy był reprezentowany przez :

3 ekipa w klasyfikacji medalowej podczas zawodów wraz z trenerem.

Zawodnicy, którzy zajęli 3 miejsce w klasyfikacji medalowej z trenerem Dawidem

  1. Apolonię Kościelak – 1 miejsce 100 m stylem zmiennym, 2 miejsce 50 m stylem klasycznym
  2. Matyldę Kościelak – 1 miejsce 100 m stylem klasycznym, 3 miejsce 100 stylem zmiennym
  3. Szymona Zielińskiego – 1 miejsce 100 m stylem zmiennym, 1 miejsce 100 m stylem dowolnym
  4. Adama Mayera – 4 miejsce 50 m stylem grzbietowym.

Gratulujemy zawodnikom, trenerom i oczywiście rodzicom, którzy zawsze dzielnie wspierają swoje pociechy na każdych zawodach.

Szukamy utalentowanych pływaków wśród najmłodszych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z naprawdę szybkim, a przede wszystkim poprawnym technicznie pływaniem. Nabór jak co roku organizowany jest na początku roku szkolnego. Na wakacje przygotowaliśmy natomiast dwa obozy sportowe, podczas których można spędzić aktywnie i bezpiecznie czas nad wodą. Zachęcamy do udziału!

About Author